Strefa Klienta

Jak pracujemy?

Jesteś tutaj

Jak pracujemy?

Konsultacja

Pierwsza faza projektu od której zaczynamy, czyli kontakt z klientem uzgadniamy co jest do wykonania oraz inne kwestie projektowe. Jest to jeden z ważniejszych etapów pracy, ponieważ zbieramy informacje. Wykorzystujemy m.in. do tego celu brief.

Analiza

W tej fazie skupiamy się na zebranych wcześniejszych informacjach analizujemy je, jak możemy je wykorzystać za pomocą różnych rozwiązań wdrożeniowych. Wykorzystujemy w naszych projektach nowoczesne technologie.

Projekt graficzny

Jedna z ważniejszych fraz projektu, ponieważ skupiamy się na oprawie graficznej projektu internetowego. Dużą rolę przy realizacjach odgrywa grafika, wszystko co wizualne zawsze cieszy nasze oko i trafia do klientów. Staramy się trafić w każde gusta graficzne klienta.

Kodowanie

Proces przełożenia grafiki w formę zoptymalizowanego, semantycznego i zgodnego z wszystkimi normami pisania kodu W3C, dzięki czemu projekty wyświetlają się prawidłowo na różnych przeglądarkach. Nasz kod jest również zgodny z SEO.

Wdrażanie

Każda koncepcja graficzna wcześniej zakodowana można ewentualnie wdrożyć do systemów zarządzania treści, dzięki czemu jest możliwość wygodnie zarządzać nasza stroną www z pozycji panelu bez znajomości języków programowania.

Testowanie

Każdy nasz projekt internetowy w końcowej fazie, musi zostać gruntowanie przetestowany i w razie błędów, zostaną one naprawione tak aby strona była bez skaz i cieszyła naszych klientów. Przy testowaniu zwracamy uwagi na rożne możliwe problemy.

Publikacja

Jeśli już Nasza strona klienta została przetestowana i wszystko jest jak najlepszym porządku, zostaje do wykonania podpięcie domeny, zmiana deklaracji DNS domeny i przerzucenie naszych plików na serwer. Od tego czasu możemy cieszyć się stroną.

Wsparcie

Każdy nasz projekt internetowy podlega przyszłym wsparciu i rozwijaniu w razie potrzeby. Jesteśmy gotowi, wykonać aktualizację strony lub wdrożyć nowe pomysły. Nie odmówimy przyszłego wsparcia naszych projektów.

Copyright © 2023 sebastianpl.com

Strona wykorzystuje CMS Drupal