Strefa Klienta

Referencje

Jesteś tutaj

Referencje

Referencje nr. 1

W imieniu firmy WENTYLACJE-KOWALSKI potwierdzam, iż Pan Sebastian wykonał kompleksową kampanie w zakresie pozycjonowania oraz optymalizacji naszych 2 stron internetowych. Bazując na doświadczeniach owocnej współpracy możemy polecić Pana Sebastiana jako specjalistę oraz wiarygodnego partnera zarówno do realizacji kampanii pozycjonowania jak i do obsługi serwisowej naszych domen internetowych.

Kowalski Grzegorz

Referencje nr. 2

Bardzo szybka realizacja, doskonały kontakt na każdym etapie wdrażania projektu. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług Pana Sebastiana. Polecam!

Michał M.

Referencje nr. 3

Szybko i sprawnie wykonał Pan Sebastian swoją pracę. Zaproponował jeszcze rozwiązanie poza zleceniem które zoptymalizowało stronę i za tą proaktywnosc duży plus++

Andrzej Rybicki

Referencje nr. 4
Wszystko w porządku. Polecam z czystym sumieniem. Każda moja uwaga została zweryfikowana. Dbałość o szczegóły, szybki czas realizacji, efekt końcowy zadowalający. Polecam!!!

Marta Puchała

Referencje nr. 5
Polecam usługi Pana Sebastiana. Stworzył dla 2 moich firm Piękne , Nowoczesne strony internetowe . Jest precyzyjny i cierpliwy . Wszystko zrobił na czas i efekt końcowy przewyższył moje oczekiwania :)

Anna Szczelkun

Copyright © 2023 sebastianpl.com

Strona wykorzystuje CMS Drupal